Silestone

Silestone, dilediğiniz mekanlarda tezgah ya da zemin ve duvarlarda kullanabileceğiniz, %94’ü kuvarstan oluşan senelerin deneyimi ve teknolojisi ile ortaya çıkmış sert ve dayanıklı bir malzemedir.

Silestone tarafından özel işlemlerden geçirilerek sizlere sunulmaktadır. Etkileyici renkleri, dayanıklılığı ve leke direnci sayesinde mutfak ve banyo dekorasyonları başta olmak üzere zemin ve duvarlara da uygulanabilmekte ve uygulandığı mekanlara tarz katmaktadır. Gözeneksiz yüzeyi sayesinde şarap, kahve, limon suyu, sirke, yağ ve makyaj malzemeleri gibi lekelere karşı dirençlidir.

Silestone®  Microban Anti bakteriyel Koruma özelliği sayesinde herhangi bir özel işleme gerek olmaksızın tezgahlarınızın üzerinde zararlı bakteriler yaşamaz, %100 hijyen sunar. 

Silestone Yüzey Seçenekleri..

Orijinal Silestone kuvars yüzeyidir. Zamana karşı koyan bir görünüm ve dokunuş. Silestone orijinal parlak yüzeyler ışıltılı bir parlaklık ve doğal taşın yumuşak hissi ile dünya çapında popülerliğini sürdürmektedir. Bu derin ve saf yüzey Silestone kuvarsının seçkinliğini ve berraklığını vurgular.

Silestone Suede yüzey saf güzellik ve konfor hissi uyandıran eşsiz bir yumuşaklık dokusu veren çok özel bir yüzeydir. Temel özellikleri: gösterişli mat bir yüzey, renklerinin güzelliğini vurgulamak için ek ürünlere ihtiyaç duyulmaması.

Volcano aynı anda hem rüstik hem de yumuşaklık hissi verebilen özel bir kuvars yüzeydir. Volcano, mutfak ve banyolar için elegan ve farklı bir yüzey bulmak için yapılan Ar-Ge çalışmalarının bir sonucudur. 

Silestone, tezgahlar için neden en mükemmel seçimdir?

Silestone granit ve doğal taş gibi gelenkesel malzemelerin yerine mutfak ve banyo tezgahları için en mükemmel seçenek oldu. Bu Silestone kuvars tezgahların mutfak ve banyo gibi yoğun kullanılan alanlarda olağanüstü dayanıklılık göstermesi ve farklı yüzey ile sınırsız renk seçeneğine sahip olması sayesinde gerçekleşti.

Silestone kahve, şarap, limon suyu gibi gün içinde tüketilen ürünlerin lekelerine dirençli, neredeyse gözeneksiz bir üründür. Kuvars var olan en sert maddelerden biridir ve ürünlerimizin uzun ömürlü olmasını sağlar.

haşere ilaçlama