Laminam

Laminam XL Porselen

Laminam porselen ve cam bileşimiyle üretilen 1620 x 3240 mm ölçülerinde dev boyutlarla hem mutfak tezgahı, banyo tezgahı hem bankolar ve iç cephe, dış cephe kaplama olanağını tanıyan yepyeni bir malzeme teknolojisinin ürünüdür.

Laminam Porselen levhalar, tüm mutfak ve banyo tezgahları için hazır tablalardır. Piyasadaki teknolojik olarak en gelişmiş porselen yüzeyler olarak, lekelenmeye, çizilmeye ve ısıya karşı oldukça dirençlidirler. Bu da onları fonksiyonel ve pratik kullanım için rakipsiz bir seçim haline getirir.

Laminam XL levhalar, 1600 x 3200 x 6 mm kalınlığında ve 1620 x 3240 ve 12 mm kalınlığında ekstra büyük boyutlarda gelir ve hemen hemen her alana ve her zevke uyacak çok çeşitli çarpıcı tasarımlarda mevcuttur.

Laminam tezgah antibakteriyel olup çizilmez leke almaz yanmaz bir porselen tezgah ürün gurubudur .

  • Laminam plakalar, 1620x3240mm, 12mm kalınlığında, mobilya yüzeylere, masalardan, mutfak ve banyo tezgahlarına kadar uzanır.
  • Mükemmel teknik performans için, Laminam yüzeyler, maksimum hijyen ve dayanıklılığı garanti altına almak için gerekli olan en hassas uygulamalar için idealdir.

Çizilme ve aşınmaya karşı dirençlidir.
Laminam, çizilmeye ve derin aşınmalara karşı dayanıklıdır. Yoğun kullanıma ve sık temizlemeye tabi tutulsa bile ürün özellikleri değişmez.

İç ve dış mekan uygulamaları için uygundur.
Laminam, iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılır. Laminam farklı hafa koşullarından etkilenemez.

Isıya ve yüksek sıcaklık direnci Laminam’ın hijyenik bir yüzeye sahip olmasından dolayı gıdalarınızı güvenle tezgahınızın üzerine koyabilirsiniz.

Gıda Teması için Uygundur.
Laminam’ın hijyenik bir yüzeye sahip olmasından dolayı gıdalarınızı güvenle tezgahınızın üzerine koyabilirsiniz.

Hijyenik Yüzey.
Laminam tezgahları bakteri barındırmama özelliği sayesinde hijyenik bir yüzeye sahiptir.

Temizlik ve Kolay Bakım
Genel olarak, yüzeyi temizlemek için ihtiyacınız olan tek şey ılık su ve nötr bir deterjandır.

Laminam Uygulama Alanları

Laminam yüzeylerin sonsuz uygulama olanakları. Tezgah, Dış cepheler, Duvar kaplamaları, iç mekan döşemeleri olsun, plakalarımızın stilistik özellikleri ve kullanılabilirliklerinin çok yönlülüğü, aynı anda zamansız zarafet ve aşırı işlevsellik ve dayanıklılık ile işaretlenen en yüksek estetik etkinin sonuçlarını elde etmeyi mümkün kılacaktır.

haşere ilaçlama