Kurumsal

Proje Departmanlarımız

Üretim
Tedarik
Pazarlama
Satış
Tasarım
Uygulama

Mermer, Granit ve Porselen sektöründeki 18 Yıllık birikimimiz ve iş tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize projeli ve bağımsız doğal taş uygulamalarında minimum risk maksimum kalite anlayışıyla hizmet verebilmekten çok onurluyuz.

Günümüz teknolojinin hızlı ilerleyişi doğal taşları evlerimizde iş yerlerimizde ve yaşam alanlarında dekoratif amaçlı kullanılmasını sağladı ancak bir farkla artık her ne kadarda kalıcılığı önemli olsa da insan yapımı büyük yapılara doğallık kazandırmak bizim için daha önemli tamda bu sebeple sizlere yüzyıllar boyu eski uygarlıkların imparatorların ve sultanların tercihi olan doğal taşlarla size ayrıcalıklı yaşam alanları sunuyoruz.

Canstone Madencilik olarak kesilmiş blok ve levhaları yurt içi ve yurt dışı satışını yapmakta. Hazır kesilmiş levhaları projelere uygun formlarda satışa sunmakta ve uygulamasını yapmaktadır.

İç ve dış pazarlarda sunduğu ve uygulamasını yaptığı ürün ve hizmetlerle müşteri memnuniyetini ilk sırada tutan firmamız kurulduğu günden bu yana ülke ekonomisine sağladığı katkının gururuyla geleceğe doğru ilerleyişini emin adımlarla sürdürmektedir.

MİSYON

Müşterilerimizi anlamak, güvenlerini kazanmak, bağlılıklarını sürekli kılmak ve kesintisiz bir kalite seviyesine ulaşmak öncelikli görevimizdir. Müşteri beklentilerini sağlamak için mükemmel bir çalışma disiplinine sahip olmak sürekli iyileşme başarısına ulaşmak üzere tüm çalışanların birbirini anlamaları, güven duymaları, ön yargıdan uzak iletişime dayanan organize ve koordine olmuş bir takım oluşturmak amacımızdır.

VİZYON

Canstone Madencilik  Müşteri tatminini ve bunu müşterilerine aktarabilmiş bir şirket olarak Ürün ve Hizmet kalitesi, Teslim süresi Fiyat, Güvenilirlik, Çevreye olan duyarlılığı ve Çalışanların memnuniyeti açısından sektörde ve Türk ekonomisinde örnek bir model olacaktır.

haşere ilaçlama