Diana Royal

Diana Royal

Diana Royal Mermer taşı, bej rengin ön planda olduğu özel bir taştır. Elegant görünümüne ahenk katan hafif koyu bej renkleri ve desenleri ile göz yormayan güzelliği de ayrı göze hoş gelmektedir. Yapısı itibari ile çok sert olan bu ürün hemen her mekanda kullanılabilir.

Diana Royal Mermer doğal taş ürünü Akhisar mermer ocaklarından çıkartılmaktadır. Çıkarılan bu ürünler müşterilerin doğrultusunda kesim, düzleme ve doğrama işlemlerinden geçmektedir. Bu işlemlerden sonra genel olarak alıcılar iç ve dış kaplamalarda kullanmaktadır. Sade ve hoş görünümü ile her yerde kullanabileceğiniz bu ürün genel olarak zemin ve mutfak tezgahlarında kullanılmaktadır. Onun dışında hamam salonlarında, merdiven basamaklarında ve lobilerde kullanıma açıktır.

1991 yılından itibaren, doğal taş sektörünün birçok proje ve bağımsız çalışmalarında, dış cephe – iç mekan tasarımlarının taş tedariği ve uygulama safhalarında, öncülük yapmış olan firmamız; çalışma alanını genişletmiş, işe 19 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini de katarak, 2012 yılında Manisa ili Akhisar ilçesinde yeni açtığı mermer ocağı ile üretim dalında da faaliyete geçmiştir. 

Diana Royal, Akhisar Bej vb. mermer ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Diana Royal Klasik; yüksek tekonolojiye sahip fabrikalarda işlenerek satışa sunulması nedeniyle plaka ve ebatlı ürünleri kalite olarak en yüksek seviyededir. İleri teknoloji makineleri sayesinde ocak işletme maliyetlerinin düşmesi ve üretim hattında daha yüksek kaliteli ürün üreten makinelerin tercih edilmesi sayesinde Diana mermer fiyat/kalite oranı olarak dünyada ki birçok rakibi olan bej mermerden daha yüksek orana sahiptir. Geniş mekan projelerinde ana mermer olarak tercih edilmesi nedeniyle farklı ebatlarda da üretilebilmektedir.

Yüksek hareketliliğe sahip mermer çeşitlerinden olması nedeniyle diğer mermer çeşitleri ile uyumlu çalışması önerilmeyen Diana mermer genellikle ana proje mermeri olarak uygulanmaktadır.

Hareket ve zarafet, her parçayı bir mekanın senfonisinde eşsiz bir nota olarak tasvir eder. Mermer, döşeme, duvar kaplaması, kaldırım malzemesi ve heykel ortamı olarak çok uzun bir geçmişe sahip bir metamorfik taştır

Diana Royal kendi ocağımızdan çıkardığımız mermerdir.. Yüksek Ebatlı projeleriniz için bizimle iletişime geçiniz.

haşere ilaçlama