Dekton

Gözeneksiz dokusu ile sağlığa dost, gelişmiş imalat yöntemiyle çağın ötesinde, zarif tasarımıyla estetik algısı yüksek; Dekton tezgahlar!

Cam, porselen ve kurvarsın mükemmel bir karışımı olan Dekton’un zengin tasarım seçenekleri ve kusursuz yapısıyla mutfak, banyo, zemin ve yüzeylerde dikkat çekici uygulamalar yapıyor, mekanınıza konfor katıyoruz. Sizlere ise zamanla eskimeyen, rengini kaybetmeyen, çizilmeyen ve leke tutmayan Dekton tezgahların tadını çıkarmak kalıyor.

İç ve dış mekanlarınızda dekoratif çözümler, yüksek kalite ve performans arıyorsanız Dekton tezgahlar tam size göre!

Kesintisiz bir konfor arıyorsanız doğru yerdesiniz! Otel, restoran, kafe ve sık kullanılan mutfaklar için Dekton tezgahlar en iyi çözüm…

Dekton tezgahlarınızı yıllarca sorunsuz ve güvenli bir şekilde kullanacak, ilk günkü parlaklığında ve görünümünde zamana meydan okumasına keyifle tanık olacaksınız! Dekton ile yapılacak her şey olağandışıdır…

Üstün Teknik Özellikleri

Yüksek UV Direnci

Dekton ultraviyole ışınlarına (UV) yüksek direnç gösterir ve zamanla solmaz, rengini kaybetmez. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılır.

Çizilme ve Aşınma Direnci

Aşınma ve çizilmeye karşı dayanıklı Dekton yüzeyi, kullanım koşullarından etkilenmez, eskimez, yenilenmesi ve parlatılması gerekmez.

Leke Tutmayan Yapı

Şarap, kahve, kalem ve pas gibi en inatçı lekeler Dekton yüzeyinde barınmaz, gözeneksiz yapısı sayesinde kimyasal maddelere de dayanıklıdır.

Renk Korunumuksek UV Direnci

Dekton tezgahlar renk tutarlılığı açısından yüksek verime sahiptir, renk kaybı ya da estetik sorunlarla karşılaşmanıza neden olmaz.

Gözeneksiz Yüzey

Ultra sıkıştırma teknolojisi sayesinde elde edilen gözeneksiz yüzey, sıvı ve gazların yüzeye girişini engeller, daha az bakım gerektirir.

Montaj Kolaylığı

Dekton tezgah plakalarının boyut ve kalınlıklarının sabittir, özel bir kesme ya da düzeltme yapmanıza gerek kalmaz, montajı kolaydır.

haşere ilaçlama