Calisco

Calisco mutfak tezgahları dünyadaki son teknolojiyi kullanan en sert minerallerden biri olan doğal kuvars taş olarak imalat edilmektedir Diğer kuvars malzemelere göre yüzey cilası leke tutmayan kolay çizilmeyen ve esnek bir malzeme oluşu yüksek kimyasal dirence sahiptir. 

Kuvars taş Calisconun  avantajı mutfak tezgahların da pürüzsüz ve gözeneksiz olması sayesin de üzerinde biriken bakterilerin çoğalmasına izin vermeyen antibakteriyel özelliğe sahip olmasıdır. Çok rahat kullanım kolaylığı ve esnek sağlam oluşunun yanında Calisco mutfak tezgahları tasarım harikası ve çoklu renk seçenekleriyle evinize tasarımlar sunar.

 

Doğal güzellik
Calisco doğal kuvarsın renk, güzellik ve dayanıklılığını teknolojisiyle bir araya getiriyor.

Performans ve zarafet
Calisco başka hiçbir yüzeyin sağlayamayacağı ölçüdeki performans ve güzelliğin mükemmel uyumunu, başta mutfak ve banyolar olmak üzere, tüm iç mekanları eşsiz bir ortama çevirmek üzere sunuyor

Kolay Temizlik
Calisco gözeneksiz yapısıyla çay, kahve, limon, sirke, meyva suları, makyaj malzemesi vb. pek çok malzeme lekelerine karşı mükemmel dayanım sağlar.

Çizilmeye ve aşınmaya karşı dayanıklıdır
Kuvars dünyanın en sert minerallerinden biri olduğu için Calisco çizilmeye ve aşınmaya karşı son derece dayanıklıdır.

Kolay Temizlik
Calisco gözeneksiz yapısıyla çay, kahve, limon, sirke, meyva suları, makyaj malzemesi vb. pek çok malzeme lekelerine karşı mükemmel dayanım sağlar.

Darbelere dayanıklıdır.
Eşsiz üretim teknolojisinden gelen sertlik ve esnekliği birleştiren yapısıyla Calisco’ nun darbe dayanımı çok yüksektir.

Hijyenik
Üzerinde mikroorganizmaların üremesine izin vermeyen gözeneksiz yapısıyla Calisco yüksek hijyen sağlar.

Asit ve bazlara dayanıklıdır.
Calisco, mutfak ve banyolarda günlük kullanımda yer alan malzemelerde bulunan baz ve asitlere karşı yüksek dayanım gösterir.

Çevre dostu teknoloji
Calisco doğal kaynakları çevre dostu yüksek teknolojisiyle muhteşem bir ürüne dönüştürmektedir.

haşere ilaçlama