Belenco

Belenco Kuvars Yüzeyler Dünya standartlarında, üstün nitelikli, en moda, en şık kuvars yüzeylere hayat verir.

Belenco kuvars yüzeyler Mutfak ve Banyo tezgahlarında, zeminlerde, duvar ve cephe kaplamalarında, banko ve çeşitli özel uygulama alanlarında kullanılabilen minumum bakım gerektiren, teknik ve fiziksel özellikleri sayesinde olağanüstü performansa sahip bir yapı malzemesidir

Belenco  Şarap, hardal, sirke, limon gibi diğer tezgah malzemelerinin kalıcı olarak lekelenmesine ya da yüzeylerinde aşınmaya sebep olabilecek maddeler etki etmez.

Belenco Kuvars Yüzeyler bileşiminin %93’ünü oluşturan kuvarsın tüm karakteristik üstünlüklerini yapısında taşır. Sertlik skalası 7 Mohs olan doğadaki en sert yarı değerli mineral taşlardan kuvars, Belenco yüksek çizilme ve aşınma dayanımı ile taçlandırır. Belenco bu özelliği sayesinde mutfaklarda yoğun doğrama ve kesme işlemlerinin yapıldığı tezgahlarda bile uzun yıllar yıpranmadan ilk günkü güzelliğini korur. Su emmeme özelliği, gözeneksiz bir yüzeye sahip olması ve kimyasallara dayanımı sayesinde kirlenmeye karşı dirençli bir yüzeydir. 

Kolay temizlenir, hayata konfor katar…
Olağanüstü derecede sağlam ve dayanıklı doğal kuvars mineralini sanat ve mühendislikle yorumlayarak ileri teknoloji ve büyüleyici tasarımlarla üretim yapan Belenco, sahip olduğu aşınma, çizilme ve kimyasal dayanımıyla sağlam ve estetik bir yüzeydir. Kolay temizlenir, kullanım rahatlığı ile hayata konfor katar.

Her zaman hijyeniktir.
Sıvı emmeyen, gözeneksiz, kompakt yapısıyla leke tutmayan, bünyesinde mikroorganizmaların üremesine izin vermeyen Belenco, hijyenik bir yüzeydir. Belenco’nun hijyenik yapısı NSF tarafından onaylanarak, üzerinde yiyeceklerin güvenle hazırlanabileceği, NSF51 sertifikasıyla belgelenmiştir. Hijyen sağlamak için özel kimyasallar uygulamanıza gerek yoktur.

Kalıcı leke tutmaz.
%93 doğal kuvars, %7 bağlayıcı ve inorganik pigment formülü ile dünyadaki en ileri teknoloji kullanılarak üretilen Belenco, sıvı emmeyen gözeneksiz yapısı ile kirlenmeye karşı dirençli bir yüzeydir. %93’ünü oluşturan kuvars, kimyasalların yıpratıcı etkilerini sorun olmaktan çıkarır. Çay, kahve, şarap, sirke, limon, renkli baharatlar gibi diğer tezgah malzemelerinin kalıcı olarak lekelenmesine ya da yüzeylerinde aşınmaya sebep olabilecek maddeler, Belenco’ya etki etmez. 

Doğal parlaklığını korur.
Parlaklığını içerdiği kuvarsın doğal ışıltısından alan Belenco’nun üzerine koruyucu sürmenize, cila ya da yeniden parlatma yapmanıza gerek yoktur. Belenco basit bir günlük temizlikle uzun yıllar ilk günkü parlaklığını ve doğal canlılığını korur.

BELENCO İLE TARZINI YAŞA

Kuvarsın zarif ve sağlam duruşunu eşsiz tasarımlarla birleştiriyor, en güncel teknolojilerle donattığımız fabrikalarımızda yaşam alanlarınız için yüksek kaliteli yüzeylere dönüştürüyoruz.

Tasarım

Belenco, sunduğu zengin renk, desen ve doku seçenekleri ile kuvarsı ışıltısını hayat alanlarınıza taşır.

HİJYEN & BAKIM KOLAYLIĞI

Belenco basit bir günlük temizlik ile uzun yıllar ilk günkü parlaklığını ve doğal canlılığını korur.

BİLİNİRLİK VE GÜVENİLİRLİK

Sektör profesyonellerinin tercih ettiği ve güven duyduğu markadır

haşere ilaçlama